KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16915254
nr 1691 5254
Ingvar Nilsfelt. Signerad, daterad 76, violer. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 36x43
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 mars 2025
kl 18:36:19
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr